Informace k Play Off 2018/19

Datum konání:

9.2. 2019 (sobota) 9:00 - 16:00

Propozice:

Do Play Off postupují přímo týmy, které se po základní části umísti na 1.-8. místě.
 Hrací doba všech zápasů je 2x20 minut. Poslední minuta druhého poločasu se vždy hraje na čistý čas. Každé mužstvo má pouze JEDEN TIME na celý zápas.
 V případě nerozhodného výsledku se kopou pokutové kopy. Každé mužstvo má 3 pokutové kopy, které musí kopat vždy jiný hráč. Pokud i po první sérii pokutových kopů je stav nerozhodný, bude se kopat "náhlá smrt". Zde již může kopat jakýkoliv hráč, který se zúčastnil utkání, a to i opakovaně. Před "náhlou smrtí" se otáčí kopající/chytající tým.
 Branky vstřelené v průběhu Play Off se již nepočítají do soutěže o nejlepšího střelce. Tato soutěž bude ukončena s koncem základní části soutěže

Karty a vyloučení:

Všechy žluté karty se před PlayOff ruší. Červené karty a zápasové i časové tresty zůstávají v platnosti
Při udělení 2 žlutých karet v jednom zápase je udělena červená karta a hráč nesmí nastoupit v následujícím utkání.
Při udělení přímé červené karty již nesmí hráč v turnaji Play Off nastoupit k žádnému dalšímu utkání