Poplatky a pokuty

Poplatky
CoKolikKomuKdo
Startovné 2018/1910.200,-ChOMLOddíl
Vratná kauce na sezónu500,-ChOMLOddíl
Registrace hráče do o.s. CHOML20,-ChOMLHráč
Příspěvek na sezónu za každého hráče30,-ChOMLHráč
Přestup / hostování hráče50,-ChOMLHráč
Přestup hráče bez souhlasu mateřského oddílu550,-50,- ChOML + 500,- oddíl hráčeHráč
Registrace mužstva200,-ChOMLoddíl
Změna názvu mužstva1.000,-ChOMLoddíl
Změna času utkání na žádost mužstva300,-ChOMLoddíl
Změna datumu utkání na žádost mužstva500,-ChOMLoddíl

Pokuty - vždy platí oddíl (strhává se z kauce)
CoKolik
Nenastoupení týmu k utkání - kontumace a pokuta500,-
Nastoupení neregistrovaného hráče, nebo hráče bez zaplaceného poplatku-kontumace a pokuta200,-
Chybné údaje při registraci hráče - překlep druhý a každý další hráč (první chyba=upozornění)50,-
Chybné údaje při registraci hráče - úmysl (smyšlené RČ, jméno a pod.) první hráč100,-
Chybné údaje při registraci hráče - úmysl (smyšlené RČ, jméno a pod.) druhý a každý další hráč)500,-
Technická kontumace, start hráče v trestu po 4. žluté kartě - kontumace a pokuta200,-
Každé 3 žluté karty pro hráče50,-
První červená karta v soutěži pro mužstvo50,-
Druhá až pátá červená karta v soutěži pro mužstvo100,-
Šestá a každá další červená karta v soutěži pro mužstvo150,-
Nedostatečný počet hráčů v průběhu utkání300,-
Nedostavení se zástupce mužstva na schůzi CHOMLu300,-

Dnes je 19.2.2019
svátek má Patrik


Tabulka pořadí CHOML 2018

Mužstvo B Z
1. Polib hrocha 57 22
2. FC Gillotina Choceň 51 22
3. Citroni 38 22
4. AC Cuca Monga 37 22
5. F.K.Řetůvka 33 22
6. BARbaři Vysoké Mýto 33 22
7. FK Becherovka B 31 22
8. P.FC Zbloudilá Střela 31 22
9. TISAKO TISOVÁ 27 22
10. Zanzibar Lanškroun 24 22
11. FC Lahev Myslivce 16 22
12. Cheguavara Team 7 22

Minulé kolo - 10. (2.2.2019)

domácí : hosté Skóre
P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7
FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6
P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12
FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8
BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5
F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5
BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13
F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4
BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12
Citroni : Cheguavara Team 8 : 3
Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5
Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0
Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0

Následuje PlayOff 2018 (9.2.2019)

časdomácí :hosté
9:00 Citroni : FK Becherovka B
9:50 AC Cuca Monga : BARbaři Vysoké Mýto
10:40 FC Gillotina Choceň : P.FC Zbloudilá Střela
11:30 Polib hrocha : Zanzibar Lanškroun
12:20 vítěz Čtvrtfinále 1 : vítěz Čtvrtfinále 3
13:10 vítěz Čtvrtfinále 2 : vítěz Čtvrtfinále 4
14:05 poražený Semifinále 1 : poražený Semifinále 2
15:00 vítěz Semifinále 1 : vítěz Semifinále 2

Výpis zápasů pro mužstvo


Výběr kola

©2014 CHOML & SMHard , Všechna práva vyhrazena