Výpis obdržených karet pro ročník 2018

Jméno Oddíl ŽK ČK
Udělené karty hráčů oddílu Polib hrocha
Černohorský Petr (1001) Polib hrocha

1

Gerčák Jakub (1001) Polib hrocha

1

Konárek Jiří (1001) Polib hrocha

1

Celkem karet pro oddíl:

3

Udělené karty hráčů oddílu P.FC Zbloudilá Střela
Beneš Jaroslav (1002) P.FC Zbloudilá Střela

1

Lajza Tomáš (1002) P.FC Zbloudilá Střela

1

Celkem karet pro oddíl:

2

Udělené karty hráčů oddílu FC Lahev Myslivce
Hudousek Josef (1004) FC Lahev Myslivce

4

Michálek Tomáš (1004) FC Lahev Myslivce

1

Píro Lukáš (1004) FC Lahev Myslivce

1

Vaněk Miroslav (1004) FC Lahev Myslivce

1

Vidlička Marcel (1004) FC Lahev Myslivce

3

Vít Chudý (1004) FC Lahev Myslivce

1

Celkem karet pro oddíl:

10

1

Udělené karty hráčů oddílu FC Gillotina Choceň
Andrle Michal (1010) FC Gillotina Choceň

1

Chadima David (1010) FC Gillotina Choceň

1

Kratochvíl David (1010) FC Gillotina Choceň

1

Novotný Vladimír (1010) FC Gillotina Choceň

1

Seidenglanz Martin (1010) FC Gillotina Choceň

1

Celkem karet pro oddíl:

5

Udělené karty hráčů oddílu F.K.Řetůvka
Fikejz Václav (1012) F.K.Řetůvka

1

Jelínek Václav (1012) F.K.Řetůvka

3

Karlík Tomáš (1012) F.K.Řetůvka

1

Mikulecký Martin (1012) F.K.Řetůvka

1

Šmejdíř Josef (1012) F.K.Řetůvka

2

Šplíchal Jan (1012) F.K.Řetůvka

1

Štarman Luděk (1012) F.K.Řetůvka

1

Celkem karet pro oddíl:

9

1

Udělené karty hráčů oddílu Citroni
Baborák Jan (1014) Citroni

1

Fikejz Lukáš (1014) Citroni

1

Vrabec Tomáš (1014) Citroni

1

Celkem karet pro oddíl:

3

Udělené karty hráčů oddílu FK Becherovka B
Kolář David (1015) FK Becherovka B

1

Krása Martin (1015) FK Becherovka B

1

Vencl Ivoš (1015) FK Becherovka B

1

1

Voleský Roman (1015) FK Becherovka B

1

Celkem karet pro oddíl:

4

1

Udělené karty hráčů oddílu BARbaři Vysoké Mýto
Benda Lukáš (1016) BARbaři Vysoké Mýto

1

Fišer David (1016) BARbaři Vysoké Mýto

1

Hájek Jiří (1016) BARbaři Vysoké Mýto

1

Jagob Tomáš (1016) BARbaři Vysoké Mýto

1

1

Lebeda Filip (1016) BARbaři Vysoké Mýto

1

Lipavský Tomáš (1016) BARbaři Vysoké Mýto

2

Celkem karet pro oddíl:

7

1

Udělené karty hráčů oddílu AC Cuca Monga
Ezr Michal (1019) AC Cuca Monga

2

Ezr Olda (1019) AC Cuca Monga

1

Foff Michal (1019) AC Cuca Monga

1

Habrman Vojtěch (1019) AC Cuca Monga

1

Klumpar Kryštof (1019) AC Cuca Monga

2

Křepela Radim (1019) AC Cuca Monga

1

Vencl Daniel (1019) AC Cuca Monga

1

Voleský Patrik (1019) AC Cuca Monga

1

Celkem karet pro oddíl:

10

Udělené karty hráčů oddílu Cheguavara Team
Kareš Martin (1021) Cheguavara Team

1

Karpíšek David (1021) Cheguavara Team

1

Petr Ivo (1021) Cheguavara Team

1

Vrána Michal (1021) Cheguavara Team

1

Celkem karet pro oddíl:

4

Udělené karty hráčů oddílu Zanzibar Lanškroun
Bílý Aleš (1023) Zanzibar Lanškroun

2

Marek Michal (1023) Zanzibar Lanškroun

1

Skalický Michal (1023) Zanzibar Lanškroun

3

Smrkal David (1023) Zanzibar Lanškroun

2

Celkem karet pro oddíl:

8

Udělené karty hráčů oddílu TISAKO TISOVÁ
Coufal Marek (1024) TISAKO TISOVÁ

2

Hlušička Miroslav (1024) TISAKO TISOVÁ

2

Kučera Martin (1024) TISAKO TISOVÁ

1

Šplíchal Martin (1024) TISAKO TISOVÁ

1

Celkem karet pro oddíl:

6

Dnes je 19.2.2019
svátek má Patrik


Tabulka pořadí CHOML 2018

Mužstvo B Z
1. Polib hrocha 57 22
2. FC Gillotina Choceň 51 22
3. Citroni 38 22
4. AC Cuca Monga 37 22
5. F.K.Řetůvka 33 22
6. BARbaři Vysoké Mýto 33 22
7. FK Becherovka B 31 22
8. P.FC Zbloudilá Střela 31 22
9. TISAKO TISOVÁ 27 22
10. Zanzibar Lanškroun 24 22
11. FC Lahev Myslivce 16 22
12. Cheguavara Team 7 22

Minulé kolo - 10. (2.2.2019)

domácí : hosté Skóre
P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7
FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6
P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12
FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8
BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5
F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5
BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13
F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4
BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12
Citroni : Cheguavara Team 8 : 3
Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5
Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0
Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0

Následuje PlayOff 2018 (9.2.2019)

časdomácí :hosté
9:00 Citroni : FK Becherovka B
9:50 AC Cuca Monga : BARbaři Vysoké Mýto
10:40 FC Gillotina Choceň : P.FC Zbloudilá Střela
11:30 Polib hrocha : Zanzibar Lanškroun
12:20 vítěz Čtvrtfinále 1 : vítěz Čtvrtfinále 3
13:10 vítěz Čtvrtfinále 2 : vítěz Čtvrtfinále 4
14:05 poražený Semifinále 1 : poražený Semifinále 2
15:00 vítěz Semifinále 1 : vítěz Semifinále 2

Výpis zápasů pro mužstvo


Výběr kola

©2014 CHOML & SMHard , Všechna práva vyhrazena