Rozlosování pro rok 2018

kolo 1 ( 10.11.2018)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 1 10.11.2018 9:00 FC Gillotina Choceň 11:0 Cheguavara Team
2 2 10.11.2018 9:50 FK Becherovka B 7:4 Cheguavara Team
3 3 10.11.2018 10:40 FC Gillotina Choceň 9:1 FK Becherovka B
4 4 10.11.2018 11:30 AC Cuca Monga 6:5 P.FC Zbloudilá Střela
5 5 10.11.2018 12:20 Zanzibar Lanškroun 4:2 FC Lahev Myslivce
6 6 10.11.2018 13:10 AC Cuca Monga 8:4 FC Lahev Myslivce
7 7 10.11.2018 14:00 Zanzibar Lanškroun 4:8 P.FC Zbloudilá Střela
8 8 10.11.2018 14:50 F.K.Řetůvka 4:7 Citroni
9 9 10.11.2018 15:40 BARbaři Vysoké Mýto 2:2 Polib hrocha
10 10 10.11.2018 16:30 F.K.Řetůvka 2:15 Polib hrocha
11 11 10.11.2018 17:20 BARbaři Vysoké Mýto 2:4 Citroni
12 12 10.11.2018 18:10 Citroni 5:8 Polib hrocha
kolo 2 ( 17.11.2018)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 13 17.11.2018 8:00 FC Gillotina Choceň 8:2 TISAKO TISOVÁ
2 14 17.11.2018 8:50 FC Gillotina Choceň 3:5 AC Cuca Monga
3 15 17.11.2018 9:40 FK Becherovka B 4:3 TISAKO TISOVÁ
4 16 17.11.2018 10:30 FC Gillotina Choceň 3:2 Zanzibar Lanškroun
5 17 17.11.2018 11:20 FK Becherovka B 3:5 AC Cuca Monga
6 18 17.11.2018 12:10 FK Becherovka B 6:2 Zanzibar Lanškroun
7 19 17.11.2018 13:00 AC Cuca Monga 10:3 Zanzibar Lanškroun
8 20 17.11.2018 13:50 Cheguavara Team 4:3 F.K.Řetůvka
9 21 17.11.2018 14:40 TISAKO TISOVÁ 3:7 BARbaři Vysoké Mýto
10 22 17.11.2018 15:30 Cheguavara Team 1:4 BARbaři Vysoké Mýto
11 23 17.11.2018 16:20 TISAKO TISOVÁ 1:18 F.K.Řetůvka
12 24 17.11.2018 17:10 P.FC Zbloudilá Střela 2:6 Citroni
13 25 17.11.2018 18:00 FC Lahev Myslivce 1:10 Polib hrocha
14 26 17.11.2018 18:50 P.FC Zbloudilá Střela 3:13 Polib hrocha
15 27 17.11.2018 19:40 FC Lahev Myslivce 8:6 Citroni
kolo 3 ( 25.11.2018)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 28 25.11.2018 9:00 AC Cuca Monga 2:4 Polib hrocha
2 29 25.11.2018 9:50 Zanzibar Lanškroun 4:7 Citroni
3 30 25.11.2018 10:40 AC Cuca Monga 4:4 Citroni
4 31 25.11.2018 11:30 Zanzibar Lanškroun 4:15 Polib hrocha
5 32 25.11.2018 12:20 Cheguavara Team 4:8 FC Lahev Myslivce
6 33 25.11.2018 13:10 TISAKO TISOVÁ 0:6 P.FC Zbloudilá Střela
7 34 25.11.2018 14:00 Cheguavara Team 0:8 P.FC Zbloudilá Střela
8 35 25.11.2018 14:50 TISAKO TISOVÁ 7:6 FC Lahev Myslivce
9 36 25.11.2018 15:40 Cheguavara Team 8:8 TISAKO TISOVÁ
10 37 25.11.2018 16:30 FC Gillotina Choceň 4:3 BARbaři Vysoké Mýto
11 38 25.11.2018 17:20 FK Becherovka B 2:7 F.K.Řetůvka
12 39 25.11.2018 18:10 FC Gillotina Choceň 10:2 F.K.Řetůvka
13 40 25.11.2018 19:00 FK Becherovka B 1:1 BARbaři Vysoké Mýto
kolo 4 ( 2.12.2018)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 41 2.12.2018 9:00 AC Cuca Monga 2:7 Cheguavara Team
2 42 2.12.2018 9:50 Zanzibar Lanškroun 6:8 TISAKO TISOVÁ
3 43 2.12.2018 10:40 Zanzibar Lanškroun 9:2 Cheguavara Team
4 44 2.12.2018 11:30 AC Cuca Monga 5:2 TISAKO TISOVÁ
5 45 2.12.2018 12:20 P.FC Zbloudilá Střela 4:1 F.K.Řetůvka
6 46 2.12.2018 13:10 FC Lahev Myslivce 2:11 BARbaři Vysoké Mýto
7 47 2.12.2018 14:00 FC Lahev Myslivce 9:11 F.K.Řetůvka
8 48 2.12.2018 14:50 P.FC Zbloudilá Střela 3:2 BARbaři Vysoké Mýto
9 49 2.12.2018 15:40 P.FC Zbloudilá Střela 8:7 FC Lahev Myslivce
10 50 2.12.2018 16:30 FC Gillotina Choceň 3:1 Citroni
11 51 2.12.2018 17:20 FK Becherovka B 7:10 Polib hrocha
12 52 2.12.2018 18:10 FK Becherovka B 0:8 Citroni
13 53 2.12.2018 19:00 FC Gillotina Choceň 3:3 Polib hrocha
kolo 5 ( 9.12.2018)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 54 9.12.2018 9:00 FK Becherovka B 3:2 P.FC Zbloudilá Střela
2 55 9.12.2018 9:50 FC Gillotina Choceň 5:0 FC Lahev Myslivce
3 56 9.12.2018 10:40 FC Gillotina Choceň 4:6 P.FC Zbloudilá Střela
4 57 9.12.2018 11:30 FK Becherovka B 2:0 FC Lahev Myslivce
5 58 9.12.2018 12:20 Zanzibar Lanškroun 1:5 BARbaři Vysoké Mýto
6 59 9.12.2018 13:10 AC Cuca Monga 2:5 F.K.Řetůvka
7 60 9.12.2018 14:00 AC Cuca Monga 1:6 BARbaři Vysoké Mýto
8 61 9.12.2018 14:50 Zanzibar Lanškroun 5:6 F.K.Řetůvka
9 62 9.12.2018 15:40 F.K.Řetůvka 5:3 BARbaři Vysoké Mýto
10 63 9.12.2018 16:30 TISAKO TISOVÁ 8:5 Citroni
11 64 9.12.2018 17:20 Cheguavara Team 1:12 Polib hrocha
12 65 9.12.2018 18:10 Cheguavara Team 2:4 Citroni
13 66 9.12.2018 19:00 TISAKO TISOVÁ 6:1 Polib hrocha
kolo 6 ( 16.12.2018)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 67 16.12.2018 9:00 Cheguavara Team 3:10 FC Gillotina Choceň
2 68 16.12.2018 9:50 TISAKO TISOVÁ 4:2 FK Becherovka B
3 69 16.12.2018 10:40 TISAKO TISOVÁ 1:5 FC Gillotina Choceň
4 70 16.12.2018 11:30 Cheguavara Team 2:3 FK Becherovka B
5 71 16.12.2018 12:20 FK Becherovka B 4:6 FC Gillotina Choceň
6 72 16.12.2018 13:10 P.FC Zbloudilá Střela 5:0 AC Cuca Monga
7 73 16.12.2018 13:10 FC Lahev Myslivce 3:6 Zanzibar Lanškroun
8 74 16.12.2018 14:00 FC Lahev Myslivce 5:0 AC Cuca Monga
9 75 16.12.2018 14:00 P.FC Zbloudilá Střela 0:12 Zanzibar Lanškroun
10 76 16.12.2018 16:30 Citroni 2:9 F.K.Řetůvka
11 77 16.12.2018 17:20 Polib hrocha 4:4 BARbaři Vysoké Mýto
12 78 16.12.2018 18:10 Polib hrocha 7:3 F.K.Řetůvka
13 79 16.12.2018 19:00 Citroni 2:4 BARbaři Vysoké Mýto
14 80 16.12.2018 19:50 Polib hrocha 8:3 Citroni
kolo 7 ( 12.1.2019)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 81 12.1.2019 9:00 AC Cuca Monga 3:5 FC Gillotina Choceň
2 82 12.1.2019 9:50 Zanzibar Lanškroun 6:3 FK Becherovka B
3 83 12.1.2019 10:40 Zanzibar Lanškroun 2:8 FC Gillotina Choceň
4 84 12.1.2019 11:30 AC Cuca Monga 7:3 FK Becherovka B
5 85 12.1.2019 12:20 Zanzibar Lanškroun 5:9 AC Cuca Monga
6 86 12.1.2019 13:10 F.K.Řetůvka 6:1 Cheguavara Team
7 87 12.1.2019 14:00 BARbaři Vysoké Mýto 3:3 TISAKO TISOVÁ
8 88 12.1.2019 14:50 BARbaři Vysoké Mýto 6:1 Cheguavara Team
9 89 12.1.2019 15:40 F.K.Řetůvka 0:11 TISAKO TISOVÁ
10 90 12.1.2019 16:30 Citroni 2:1 P.FC Zbloudilá Střela
11 91 12.1.2019 17:20 Polib hrocha 9:4 FC Lahev Myslivce
12 92 12.1.2019 18:10 Polib hrocha 10:2 P.FC Zbloudilá Střela
13 93 12.1.2019 19:00 Citroni 5:2 FC Lahev Myslivce
kolo 8 ( 20.1.2019)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 94 20.1.2019 9:00 Polib hrocha 5:1 AC Cuca Monga
2 95 20.1.2019 9:50 Citroni 3:2 Zanzibar Lanškroun
3 96 20.1.2019 10:40 Citroni 9:0 AC Cuca Monga
4 97 20.1.2019 11:30 Polib hrocha 10:5 Zanzibar Lanškroun
5 98 20.1.2019 12:20 FC Lahev Myslivce 9:4 Cheguavara Team
6 99 20.1.2019 13:10 P.FC Zbloudilá Střela 1:6 TISAKO TISOVÁ
7 100 20.1.2019 14:00 P.FC Zbloudilá Střela 3:1 Cheguavara Team
8 101 20.1.2019 14:50 FC Lahev Myslivce 7:7 TISAKO TISOVÁ
9 102 20.1.2019 15:40 TISAKO TISOVÁ 15:4 Cheguavara Team
10 103 20.1.2019 16:30 BARbaři Vysoké Mýto 6:6 FC Gillotina Choceň
11 104 20.1.2019 17:20 F.K.Řetůvka 2:5 FK Becherovka B
12 105 20.1.2019 18:10 F.K.Řetůvka 3:11 FC Gillotina Choceň
13 106 20.1.2019 19:00 BARbaři Vysoké Mýto 6:2 FK Becherovka B
kolo 9 ( 26.1.2019)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 107 26.1.2019 10:30 Cheguavara Team 6:10 AC Cuca Monga
2 108 26.1.2019 10:40 TISAKO TISOVÁ 0:5 Zanzibar Lanškroun
3 109 26.1.2019 11:20 Cheguavara Team 2:11 Zanzibar Lanškroun
4 110 26.1.2019 11:30 TISAKO TISOVÁ 0:5 AC Cuca Monga
5 111 26.1.2019 12:10 F.K.Řetůvka 3:4 P.FC Zbloudilá Střela
6 112 26.1.2019 13:00 BARbaři Vysoké Mýto 5:2 FC Lahev Myslivce
7 113 26.1.2019 13:50 F.K.Řetůvka 7:2 FC Lahev Myslivce
8 114 26.1.2019 14:40 BARbaři Vysoké Mýto 4:4 P.FC Zbloudilá Střela
9 115 26.1.2019 15:30 FC Lahev Myslivce 2:0 P.FC Zbloudilá Střela
10 116 26.1.2019 16:20 Citroni 1:1 FC Gillotina Choceň
11 117 26.1.2019 17:10 Polib hrocha 13:4 FK Becherovka B
12 118 26.1.2019 18:00 Citroni 6:10 FK Becherovka B
13 119 26.1.2019 18:50 Polib hrocha 6:1 FC Gillotina Choceň
kolo 10 ( 2.2.2019)
Č. IDZ Datum Čas domácí : hosté
1 120 2.2.2019 9:00 P.FC Zbloudilá Střela 5:7 FK Becherovka B
2 121 2.2.2019 9:50 FC Lahev Myslivce 2:6 FC Gillotina Choceň
3 122 2.2.2019 10:40 P.FC Zbloudilá Střela 2:12 FC Gillotina Choceň
4 123 2.2.2019 11:30 FC Lahev Myslivce 3:8 FK Becherovka B
5 124 2.2.2019 12:20 BARbaři Vysoké Mýto 1:5 Zanzibar Lanškroun
6 125 2.2.2019 13:10 F.K.Řetůvka 4:5 AC Cuca Monga
7 126 2.2.2019 14:00 BARbaři Vysoké Mýto 3:13 AC Cuca Monga
8 127 2.2.2019 14:50 F.K.Řetůvka 5:4 Zanzibar Lanškroun
9 128 2.2.2019 15:40 BARbaři Vysoké Mýto 3:12 F.K.Řetůvka
10 129 2.2.2019 16:30 Citroni 8:3 Cheguavara Team
11 130 2.2.2019 17:20 Polib hrocha 19:5 Cheguavara Team
12 131 2.2.2019 18:10 Citroni 5:0 TISAKO TISOVÁ
13 132 2.2.2019 19:00 Polib hrocha 5:0 TISAKO TISOVÁ

Dnes je 19.2.2019
svátek má Patrik


Tabulka pořadí CHOML 2018

Mužstvo B Z
1. Polib hrocha 57 22
2. FC Gillotina Choceň 51 22
3. Citroni 38 22
4. AC Cuca Monga 37 22
5. F.K.Řetůvka 33 22
6. BARbaři Vysoké Mýto 33 22
7. FK Becherovka B 31 22
8. P.FC Zbloudilá Střela 31 22
9. TISAKO TISOVÁ 27 22
10. Zanzibar Lanškroun 24 22
11. FC Lahev Myslivce 16 22
12. Cheguavara Team 7 22

Minulé kolo - 10. (2.2.2019)

domácí : hosté Skóre
P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7
FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6
P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12
FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8
BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5
F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5
BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13
F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4
BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12
Citroni : Cheguavara Team 8 : 3
Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5
Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0
Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0

Následuje PlayOff 2018 (9.2.2019)

časdomácí :hosté
9:00 Citroni 5:0 FK Becherovka B
9:50 AC Cuca Monga 5:0 BARbaři Vysoké Mýto
10:40 FC Gillotina Choceň 5:0 P.FC Zbloudilá Střela
11:30 Polib hrocha 5:0 Zanzibar Lanškroun
12:20 vítěz Čtvrtfinále 1 5:0 vítěz Čtvrtfinále 3
13:10 vítěz Čtvrtfinále 2 5:0 vítěz Čtvrtfinále 4
14:05 poražený Semifinále 1 5:0 poražený Semifinále 2
15:00 vítěz Semifinále 1 5:0 vítěz Semifinále 2

Výpis zápasů pro mužstvo


Výběr kola

©2014 CHOML & SMHard , Všechna práva vyhrazena