Výpis střelců pro ročník 2018

Poř. Jméno
Tým
Záp. Prům. Branek
1. Jiráský Michal Polib hrocha 19 2.79 53
2. Kratochvíl David FC Gillotina Choceň 21 2.38 50
3. Gerčák Jakub Polib hrocha 19 2.37 45
4. Jedlička Tomáš FC Lahev Myslivce 10 2.8 28
5. Benda Lukáš BARbaři Vysoké Mýto 13 1.92 25
6. Mikulecký Martin F.K.Řetůvka 22 1.09 24
7. Hrubý Vítězslav Polib hrocha 17 1.41 24
8. Zachař Jan Polib hrocha 18 1.06 19
9. Rozlívka Michal Citroni 11 1.55 17
10. Křepela Radim AC Cuca Monga 9 1.78 16
11. Vrabec Tomáš Citroni 21 0.76 16
12. Jelínek Václav F.K.Řetůvka 22 0.73 16
13. Štarman Luděk F.K.Řetůvka 22 0.73 16
14. Uher Daniel TISAKO TISOVÁ 13 1.23 16
15. Kareš Michal Cheguavara Team 18 0.83 15
16. Suk Martin Cheguavara Team 22 0.68 15
17. Šabata Martin Citroni 14 1.07 15
18. Krása Martin FK Becherovka B 20 0.75 15
19. Marek Michal Zanzibar Lanškroun 12 1.25 15
20. Foff Michal AC Cuca Monga 9 1.56 14
21. Müller Patrik AC Cuca Monga 12 1.17 14
22. Kolář David FK Becherovka B 15 0.93 14
23. Stolín Jiří FK Becherovka B 16 0.88 14
24. Jirsák Tomáš TISAKO TISOVÁ 8 1.75 14
25. Skalický Michal Zanzibar Lanškroun 19 0.74 14
26. Novotný Lukáš P.FC Zbloudilá Střela 18 0.72 13
27. Fikejz Martin Citroni 19 0.63 12
28. Černohorský Petr Polib hrocha 19 0.63 12
29. Souček Jan TISAKO TISOVÁ 12 1 12
30. Fišer David BARbaři Vysoké Mýto 22 0.5 11
31. Lipavský Tomáš BARbaři Vysoké Mýto 17 0.65 11
32. Fikejz Václav F.K.Řetůvka 11 1 11
33. Šmejdíř Josef F.K.Řetůvka 17 0.65 11
34. Novotný Matouš FC Gillotina Choceň 9 1.22 11
35. Seidenglanz Martin FC Gillotina Choceň 13 0.85 11
36. Jeřábek Ondřej TISAKO TISOVÁ 18 0.61 11
37. Doležal Ondřej Zanzibar Lanškroun 16 0.69 11
38. Viktorín Ondřej Citroni 21 0.48 10
39. Novotný Vladimír FC Gillotina Choceň 11 0.91 10
40. Vaněk Tomáš P.FC Zbloudilá Střela 10 1 10
41. Bálek Martin Polib hrocha 14 0.71 10
42. Coufal Marek TISAKO TISOVÁ 9 1.11 10
43. Ptáček František Zanzibar Lanškroun 4 2.5 10
44. Hustý Michal AC Cuca Monga 16 0.56 9
45. Synek David Citroni 15 0.6 9
46. Gerčák Libor F.K.Řetůvka 11 0.82 9
47. Stasiowski Pavel Zanzibar Lanškroun 19 0.47 9
48. Ezr Olda AC Cuca Monga 13 0.62 8
49. Habrman Vojtěch AC Cuca Monga 11 0.73 8
50. Vencl Daniel AC Cuca Monga 14 0.57 8
51. Škeřík Petr BARbaři Vysoké Mýto 19 0.42 8
52. Ostřížek Jiří F.K.Řetůvka 4 2 8
53. Sklenář Michal FC Gillotina Choceň 14 0.57 8
54. Vidlička Marcel FC Lahev Myslivce 11 0.73 8
55. Řehák Michal TISAKO TISOVÁ 17 0.47 8
56. Voleský Patrik AC Cuca Monga 7 1 7
57. Fišer Martin BARbaři Vysoké Mýto 11 0.64 7
58. Vrána Michal Cheguavara Team 22 0.32 7
59. Jelínek Michal Citroni 18 0.39 7
60. Heger Vojtěch FC Gillotina Choceň 16 0.44 7
61. Sklenář David FC Gillotina Choceň 21 0.33 7
62. Pilgr Aleš FK Becherovka B 20 0.35 7
63. Beneš Jaroslav P.FC Zbloudilá Střela 7 1 7
64. Hlušička Miroslav TISAKO TISOVÁ 5 1.4 7
65. Kristek Josef Zanzibar Lanškroun 12 0.58 7
66. Šenkýř Pavel Zanzibar Lanškroun 16 0.44 7
67. Číž Matěj Cheguavara Team 13 0.46 6
68. Klazar Leoš Cheguavara Team 22 0.27 6
69. Karlík Tomáš F.K.Řetůvka 15 0.4 6
70. Šplíchal Jan F.K.Řetůvka 19 0.32 6
71. Čechlovský Petr FC Gillotina Choceň 9 0.67 6
72. Šponar David FC Lahev Myslivce 6 1 6
73. Volkl František FC Lahev Myslivce 7 0.86 6
74. Voleský Roman FK Becherovka B 7 0.86 6
75. Hajn Daniel P.FC Zbloudilá Střela 16 0.38 6
76. Lajza Tomáš P.FC Zbloudilá Střela 13 0.46 6
77. Kulhánek Marcel Polib hrocha 13 0.46 6
78. Kučera Filip TISAKO TISOVÁ 6 1 6
79. Motl Michal AC Cuca Monga 3 1.67 5
80. Hájek Jiří BARbaři Vysoké Mýto 14 0.36 5
81. Lebeda Filip BARbaři Vysoké Mýto 11 0.45 5
82. Motl David BARbaři Vysoké Mýto 6 0.83 5
83. Skalický Dominik Cheguavara Team 19 0.26 5
84. Baborák Jan Citroni 11 0.45 5
85. Hermann Tomáš FC Gillotina Choceň 14 0.36 5
86. Kotyza Ondřej FC Lahev Myslivce 12 0.42 5
87. Martinec Josef FC Lahev Myslivce 15 0.33 5
88. Matěj Popelka FK Becherovka B 11 0.45 5
89. Motl Daniel FK Becherovka B 14 0.36 5
90. Vaňous Jaroslav FK Becherovka B 4 1.25 5
91. Brzybohatý Aleš P.FC Zbloudilá Střela 18 0.28 5
92. Fogl Bedřich P.FC Zbloudilá Střela 8 0.63 5
93. Kučera Martin TISAKO TISOVÁ 10 0.5 5
94. Bílý Aleš Zanzibar Lanškroun 13 0.38 5
95. Borek Matěj AC Cuca Monga 7 0.57 4
96. Flídr David AC Cuca Monga 11 0.36 4
97. Habrman Jakub BARbaři Vysoké Mýto 10 0.4 4
98. Valášek Vratislav BARbaři Vysoké Mýto 3 1.33 4
99. Fikejz Lukáš Citroni 7 0.57 4
100. Maixner Ondřej FC Lahev Myslivce 3 1.33 4
101. Kolář Daniel FK Becherovka B 15 0.27 4
102. Vencl Ivoš FK Becherovka B 16 0.25 4
103. Kubiš Tomáš P.FC Zbloudilá Střela 20 0.2 4
104. Pinkas Lukáš P.FC Zbloudilá Střela 8 0.5 4
105. Skalický Petr P.FC Zbloudilá Střela 17 0.24 4
106. Sloupenský David P.FC Zbloudilá Střela 19 0.21 4
107. Konárek Jiří Polib hrocha 14 0.29 4
108. Karlik Jan Zanzibar Lanškroun 12 0.33 4
109. Smrkal David Zanzibar Lanškroun 4 1 4
110. Stasiowski Ondřej Zanzibar Lanškroun 10 0.4 4
111. Kareš Martin Cheguavara Team 16 0.19 3
112. Petran Jan Cheguavara Team 2 1.5 3
113. Vítek David Cheguavara Team 14 0.21 3
114. Šotka Martin Citroni 16 0.19 3
115. Jelínek Tomáš F.K.Řetůvka 8 0.38 3
116. Faltys Pavel FC Lahev Myslivce 10 0.3 3
117. Michálek Tomáš FC Lahev Myslivce 3 1 3
118. Píro Lukáš FC Lahev Myslivce 10 0.3 3
119. Provazník Radek FK Becherovka B 6 0.5 3
120. Fogl Jan P.FC Zbloudilá Střela 16 0.19 3
121. Špinler Jan P.FC Zbloudilá Střela 16 0.19 3
122. Houžvička Tomáš Polib hrocha 8 0.38 3
123. Chleboun Jakub TISAKO TISOVÁ 2 1.5 3
124. Jelínek Lukáš Zanzibar Lanškroun 12 0.25 3
125. Sita Jaroslav Zanzibar Lanškroun 2 1.5 3
126. Skalický Daniel Zanzibar Lanškroun 4 0.75 3
127. Bělohlávek Michal BARbaři Vysoké Mýto 16 0.13 2
128. Kopecký Adam F.K.Řetůvka 2 1 2
129. Schneider Martin F.K.Řetůvka 9 0.22 2
130. Andrle Michal FC Gillotina Choceň 10 0.2 2
131. Bárta Tomáš FC Gillotina Choceň 12 0.17 2
132. Kulhánek Lukáš FC Gillotina Choceň 7 0.29 2
133. Šípal Marek FC Gillotina Choceň 12 0.17 2
134. Svoboda Jan FC Gillotina Choceň 2 1 2
135. Blažek Jakub FC Lahev Myslivce 6 0.33 2
136. Vaněk Miroslav FC Lahev Myslivce 6 0.33 2
137. Vít Chudý FC Lahev Myslivce 14 0.14 2
138. Forgáč Ondřej Polib hrocha 3 0.67 2
139. Randa Michal Polib hrocha 14 0.14 2
140. Simon Jakub Polib hrocha 12 0.17 2
141. Jagob Tomáš BARbaři Vysoké Mýto 10 0.1 1
142. Macháček František BARbaři Vysoké Mýto 11 0.09 1
143. Šimberský Vojtěch BARbaři Vysoké Mýto 10 0.1 1
144. Petružálek František Cheguavara Team 11 0.09 1
145. Absolon Jakub FC Gillotina Choceň 2 0.5 1
146. Chadima David FC Gillotina Choceň 6 0.17 1
147. Dušek Tomáš FC Gillotina Choceň 21 0.05 1
148. Homolka Martin FC Gillotina Choceň 2 0.5 1
149. Čermák Jan FC Lahev Myslivce 3 0.33 1
150. Hudousek Josef FC Lahev Myslivce 19 0.05 1
151. Gloser Jiří FK Becherovka B 2 0.5 1
152. Holínka Jan FK Becherovka B 2 0.5 1
153. Kaplan Stanislav FK Becherovka B 2 0.5 1
154. Štika Josef FK Becherovka B 2 0.5 1
155. Janoušek Martin P.FC Zbloudilá Střela 5 0.2 1
156. Jetmar Ondřej TISAKO TISOVÁ 5 0.2 1
157. Kříž Martin TISAKO TISOVÁ 7 0.14 1
158. Pražák Roman TISAKO TISOVÁ 7 0.14 1
159. Komínek Lukáš Zanzibar Lanškroun 2 0.5 1

Dnes je 19.2.2019
svátek má Patrik


Tabulka pořadí CHOML 2018

Mužstvo B Z
1. Polib hrocha 57 22
2. FC Gillotina Choceň 51 22
3. Citroni 38 22
4. AC Cuca Monga 37 22
5. F.K.Řetůvka 33 22
6. BARbaři Vysoké Mýto 33 22
7. FK Becherovka B 31 22
8. P.FC Zbloudilá Střela 31 22
9. TISAKO TISOVÁ 27 22
10. Zanzibar Lanškroun 24 22
11. FC Lahev Myslivce 16 22
12. Cheguavara Team 7 22

Minulé kolo - 10. (2.2.2019)

domácí : hosté Skóre
P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7
FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6
P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12
FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8
BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5
F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5
BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13
F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4
BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12
Citroni : Cheguavara Team 8 : 3
Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5
Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0
Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0

Následuje PlayOff 2018 (9.2.2019)

časdomácí :hosté
9:00 Citroni : FK Becherovka B
9:50 AC Cuca Monga : BARbaři Vysoké Mýto
10:40 FC Gillotina Choceň : P.FC Zbloudilá Střela
11:30 Polib hrocha : Zanzibar Lanškroun
12:20 vítěz Čtvrtfinále 1 : vítěz Čtvrtfinále 3
13:10 vítěz Čtvrtfinále 2 : vítěz Čtvrtfinále 4
14:05 poražený Semifinále 1 : poražený Semifinále 2
15:00 vítěz Semifinále 1 : vítěz Semifinále 2

Výpis zápasů pro mužstvo


Výběr kola

©2014 CHOML & SMHard , Všechna práva vyhrazena