Aktivní hrající oddíly

ID Název Registrace
1001 Polib hrocha 25.11. 2013
1002 P.FC Zbloudilá Střela 22.11. 2013
1004 FC Lahev Myslivce 28.11. 2013
1010 FC Gillotina Choceň 8.10. 2014
1012 F.K.Řetůvka 10.10. 2014
1014 Citroni 4.9. 2015
1015 FK Becherovka B 5.10. 2015
1016 BARbaři Vysoké Mýto 16.8. 2016
1019 AC Cuca Monga 2.10. 2016
1021 Cheguavara Team 1.9. 2017
1023 Zanzibar Lanškroun 23.9. 2017
1024 TISAKO TISOVÁ 22.10. 2018

Ostatní oddíly

ID Název Registrace
1003 FCB Gintel 22.11. 2013
1005 1. FC Slavoj 2013 29.11. 2013
1006 Sokol Řetůvka 2.12. 2013
1007 FK Jehnědí 2.12. 2013
1008 Sokol Tokyjo 9.7. 2014
1013 Mlékárna Choceň 11.11. 2014
1017 Peliny Choceň 31.8. 2016
1018 Čistírna Česká Třebová 2.10. 2016
1022 SK ZÁMRSK 1.9. 2017

Dnes je 19.2.2019
svátek má Patrik


Tabulka pořadí CHOML 2018

Mužstvo B Z
1. Polib hrocha 57 22
2. FC Gillotina Choceň 51 22
3. Citroni 38 22
4. AC Cuca Monga 37 22
5. F.K.Řetůvka 33 22
6. BARbaři Vysoké Mýto 33 22
7. FK Becherovka B 31 22
8. P.FC Zbloudilá Střela 31 22
9. TISAKO TISOVÁ 27 22
10. Zanzibar Lanškroun 24 22
11. FC Lahev Myslivce 16 22
12. Cheguavara Team 7 22

Minulé kolo - 10. (2.2.2019)

domácí : hosté Skóre
P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7
FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6
P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12
FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8
BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5
F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5
BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13
F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4
BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12
Citroni : Cheguavara Team 8 : 3
Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5
Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0
Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0

Následuje PlayOff 2018 (9.2.2019)

časdomácí :hosté
9:00 Citroni : FK Becherovka B
9:50 AC Cuca Monga : BARbaři Vysoké Mýto
10:40 FC Gillotina Choceň : P.FC Zbloudilá Střela
11:30 Polib hrocha : Zanzibar Lanškroun
12:20 vítěz Čtvrtfinále 1 : vítěz Čtvrtfinále 3
13:10 vítěz Čtvrtfinále 2 : vítěz Čtvrtfinále 4
14:05 poražený Semifinále 1 : poražený Semifinále 2
15:00 vítěz Semifinále 1 : vítěz Semifinále 2

Výpis zápasů pro mužstvo


Výběr kola

©2014 CHOML & SMHard , Všechna práva vyhrazena