Všechny výsledky ročníku 2018


Kolo 10 ( 2.2. 2019)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
132 2.2. 2019 Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
131 2.2. 2019 Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
130 2.2. 2019 Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5 (9:4)
GÓLY>>>Simon Jakub (1) , Jiráský Michal (8) , Gerčák Jakub (9) , Černohorský Petr (1) |Vrána Michal (1) , Petran Jan (3) , Suk Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
129 2.2. 2019 Citroni : Cheguavara Team 8 : 3 (3:2)
GÓLY>>>Jelínek Michal (1) , Šabata Martin (3) , Viktorín Ondřej (2) , Fikejz Martin (1) , Vrabec Tomáš (1) |Číž Matěj (1) , Vrána Michal (1) , Skalický Dominik (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
128 2.2. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12 (0:8)
GÓLY>>>Šimberský Vojtěch (1) , Fišer David (2) |vlastní (1) , Fikejz Václav (1) , Jelínek Václav (3) , Mikulecký Martin (2) , Karlík Tomáš (1) , Gerčák Libor (1) , Šplíchal Jan (2) , Šmejdíř Josef (1)
KARTY>>>| Fikejz Václav   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
127 2.2. 2019 F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4 (1:2)
GÓLY>>>vlastní (1) , Fikejz Václav (1) , Jelínek Václav (1) , Mikulecký Martin (1) , Gerčák Libor (1) |Šenkýř Pavel (1) , Skalický Daniel (1) , Smrkal David (2)
KARTY>>>  Mikulecký Martin      Šmejdíř Josef    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
126 2.2. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13 (0:8)
GÓLY>>>Bělohlávek Michal (2) , Habrman Jakub (1) |Motl Michal (2) , Flídr David (2) , Vencl Daniel (2) , Müller Patrik (1) , Hustý Michal (2) , Křepela Radim (4)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
125 2.2. 2019 F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5 (3:3)
GÓLY>>>Fikejz Václav (1) , Jelínek Václav (1) , Schneider Martin (1) , Gerčák Libor (1) |vlastní (1) , Müller Patrik (2) , Ezr Olda (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
124 2.2. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5 (0:2)
GÓLY>>>Fišer David (1) |Skalický Michal (2) , Šenkýř Pavel (1) , Skalický Daniel (1) , Smrkal David (1)
KARTY>>>  Jagob Tomáš      Lipavský Tomáš    | Skalický Michal     Smrkal David   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
123 2.2. 2019 FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8 (3:5)
GÓLY>>>Michálek Tomáš (2) , Šponar David (1) |Vaňous Jaroslav (1) , Stolín Jiří (4) , Vencl Ivoš (1) , Kolář David (2)
KARTY>>>  Michálek Tomáš    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
122 2.2. 2019 P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12 (1:7)
GÓLY>>>Kubiš Tomáš (1) , Vaněk Tomáš (1) |Novotný Vladimír (3) , Kratochvíl David (5) , Bárta Tomáš (1) , Čechlovský Petr (2) , Svoboda Jan (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
121 2.2. 2019 FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6 (1:2)
GÓLY>>>vlastní (1) , Šponar David (1) |Sklenář David (1) , Sklenář Michal (1) , Kratochvíl David (2) , Čechlovský Petr (1) , Svoboda Jan (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
120 2.2. 2019 P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7 (2:1)
GÓLY>>>Hajn Daniel (1) , Janoušek Martin (1) , Vaněk Tomáš (2) , Brzybohatý Aleš (1) |Vaňous Jaroslav (3) , Krása Martin (1) , Stolín Jiří (1) , Vencl Ivoš (1) , Kolář David (1)
KARTY>>>| Kolář David   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 9 ( 26.1. 2019)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
119 26.1. 2019 Polib hrocha : FC Gillotina Choceň 6 : 1 (3:0)
GÓLY>>>Jiráský Michal (2) , Zachař Jan (1) , Hrubý Vítězslav (3) |Novotný Matouš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
118 26.1. 2019 Citroni : FK Becherovka B 6 : 10 (1:6)
GÓLY>>>Synek David (2) , Viktorín Ondřej (1) , Vrabec Tomáš (3) |Vaňous Jaroslav (1) , Gloser Jiří (1) , Voleský Roman (2) , Krása Martin (2) , Pilgr Aleš (2) , Provazník Radek (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
117 26.1. 2019 Polib hrocha : FK Becherovka B 13 : 4 (7:1)
GÓLY>>>Jiráský Michal (5) , Zachař Jan (3) , Gerčák Jakub (2) , Černohorský Petr (3) |Matěj Popelka (1) , Krása Martin (1) , Stolín Jiří (1) , Vencl Ivoš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
116 26.1. 2019 Citroni : FC Gillotina Choceň 1 : 1 (0:0)
GÓLY>>>Viktorín Ondřej (1) |Kratochvíl David (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
115 26.1. 2019 FC Lahev Myslivce : P.FC Zbloudilá Střela 2 : 0 (6:0)
GÓLY>>>Volkl František (2) | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
114 26.1. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : P.FC Zbloudilá Střela 4 : 4 (1:2)
GÓLY>>>Valášek Vratislav (2) , Lipavský Tomáš (2) |Skalický Petr (1) , Pinkas Lukáš (1) , Beneš Jaroslav (2)
KARTY>>>| Beneš Jaroslav   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
113 26.1. 2019 F.K.Řetůvka : FC Lahev Myslivce 7 : 2 (2:1)
GÓLY>>>Jelínek Václav (2) , Mikulecký Martin (3) , Schneider Martin (1) , Jelínek Tomáš (1) |Volkl František (1) , Martinec Josef (1)
KARTY>>>| Hudousek Josef   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
112 26.1. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : FC Lahev Myslivce 5 : 2 (2:1)
GÓLY>>>vlastní (1) , Macháček František (1) , Fišer David (1) , Škeřík Petr (1) , Hájek Jiří (1) |Volkl František (1) , Hudousek Josef (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
111 26.1. 2019 F.K.Řetůvka : P.FC Zbloudilá Střela 3 : 4 (2:1)
GÓLY>>>Mikulecký Martin (1) , Jelínek Václav (1) , Jelínek Tomáš (1) |Hajn Daniel (2) , Novotný Lukáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
110 26.1. 2019 TISAKO TISOVÁ : AC Cuca Monga 0 : 5 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
109 26.1. 2019 Cheguavara Team : Zanzibar Lanškroun 2 : 11 (1:5)
GÓLY>>>Kareš Michal (1) , Klazar Leoš (1) |Stasiowski Pavel (2) , Marek Michal (3) , Stasiowski Ondřej (2) , Skalický Michal (1) , Doležal Ondřej (3)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
108 26.1. 2019 TISAKO TISOVÁ : Zanzibar Lanškroun 0 : 5 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
107 26.1. 2019 Cheguavara Team : AC Cuca Monga 6 : 10 (3:7)
GÓLY>>>Skalický Dominik (1) , Kareš Michal (4) , Klazar Leoš (1) |Motl Michal (3) , Vencl Daniel (1) , Müller Patrik (4) , Hustý Michal (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 8 ( 20.1. 2019)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
106 20.1. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : FK Becherovka B 6 : 2 (1:1)
GÓLY>>>Fišer Martin (2) , Benda Lukáš (2) , Lipavský Tomáš (1) , Hájek Jiří (1) |Krása Martin (1) , Kolář David (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
105 20.1. 2019 F.K.Řetůvka : FC Gillotina Choceň 3 : 11 (2:4)
GÓLY>>>Karlík Tomáš (1) , Štarman Luděk (2) |Novotný Matouš (1) , Novotný Vladimír (1) , Heger Vojtěch (1) , Seidenglanz Martin (2) , Kratochvíl David (5) , Bárta Tomáš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
104 20.1. 2019 F.K.Řetůvka : FK Becherovka B 2 : 5 (1:1)
GÓLY>>>Jelínek Václav (1) , Karlík Tomáš (1) |Krása Martin (1) , Kolář David (3) , Holínka Jan (1)
KARTY>>>  Jelínek Václav    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
103 20.1. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : FC Gillotina Choceň 6 : 6 (1:2)
GÓLY>>>Lebeda Filip (1) , Fišer Martin (3) , Benda Lukáš (1) , Lipavský Tomáš (1) |Novotný Matouš (1) , Sklenář David (1) , Novotný Vladimír (1) , Heger Vojtěch (1) , Čechlovský Petr (2)
KARTY>>>  Lipavský Tomáš    | Seidenglanz Martin   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
102 20.1. 2019 TISAKO TISOVÁ : Cheguavara Team 15 : 4 (8:1)
GÓLY>>>Jetmar Ondřej (1) , Jirsák Tomáš (4) , Coufal Marek (2) , Řehák Michal (1) , Jeřábek Ondřej (2) , Souček Jan (2) , Hlušička Miroslav (3) |Kareš Michal (1) , Vítek David (2) , Suk Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
101 20.1. 2019 FC Lahev Myslivce : TISAKO TISOVÁ 7 : 7 (3:4)
GÓLY>>>Faltys Pavel (1) , Jedlička Tomáš (3) , Martinec Josef (1) , Šponar David (2) |Jirsák Tomáš (1) , Coufal Marek (1) , Řehák Michal (1) , Jeřábek Ondřej (1) , Souček Jan (3)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
100 20.1. 2019 P.FC Zbloudilá Střela : Cheguavara Team 3 : 1 (2:1)
GÓLY>>>Novotný Lukáš (2) , Vaněk Tomáš (1) |Vítek David (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
99 20.1. 2019 P.FC Zbloudilá Střela : TISAKO TISOVÁ 1 : 6 (0:5)
GÓLY>>>Vaněk Tomáš (1) |Coufal Marek (1) , Řehák Michal (2) , Jeřábek Ondřej (1) , Souček Jan (1) , Hlušička Miroslav (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
98 20.1. 2019 FC Lahev Myslivce : Cheguavara Team 9 : 4 (6:1)
GÓLY>>>Vít Chudý (1) , Kotyza Ondřej (2) , Jedlička Tomáš (5) , Martinec Josef (1) |Kareš Michal (2) , Suk Martin (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
97 20.1. 2019 Polib hrocha : Zanzibar Lanškroun 10 : 5 (4:2)
GÓLY>>>Jiráský Michal (2) , Konárek Jiří (1) , Hrubý Vítězslav (2) , Gerčák Jakub (5) |Skalický Daniel (1) , Smrkal David (1) , Doležal Ondřej (1) , Sita Jaroslav (2)
KARTY>>>| Smrkal David   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
96 20.1. 2019 Citroni : AC Cuca Monga 9 : 0 (4:0)
GÓLY>>>Baborák Jan (3) , Jelínek Michal (1) , Šabata Martin (2) , Rozlívka Michal (3) | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
95 20.1. 2019 Citroni : Zanzibar Lanškroun 3 : 2 (2:0)
GÓLY>>>Šabata Martin (1) , Rozlívka Michal (1) , Vrabec Tomáš (1) |Komínek Lukáš (1) , Sita Jaroslav (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
94 20.1. 2019 Polib hrocha : AC Cuca Monga 5 : 1 (2:0)
GÓLY>>>Jiráský Michal (2) , Hrubý Vítězslav (1) , Gerčák Jakub (1) , Černohorský Petr (1) |Vencl Daniel (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 7 ( 12.1. 2019)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
93 12.1. 2019 Citroni : FC Lahev Myslivce 5 : 2 (2:1)
GÓLY>>>Baborák Jan (1) , Šabata Martin (3) , Viktorín Ondřej (1) |Volkl František (1) , Blažek Jakub (1)
KARTY>>>  Baborák Jan    | Hudousek Josef   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
92 12.1. 2019 Polib hrocha : P.FC Zbloudilá Střela 10 : 2 (4:0)
GÓLY>>>Jiráský Michal (3) , Zachař Jan (1) , Hrubý Vítězslav (1) , Gerčák Jakub (3) , Bálek Martin (2) |Brzybohatý Aleš (1) , Novotný Lukáš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
91 12.1. 2019 Polib hrocha : FC Lahev Myslivce 9 : 4 (5:1)
GÓLY>>>Jiráský Michal (5) , Zachař Jan (1) , Konárek Jiří (1) , Gerčák Jakub (1) , Bálek Martin (1) |Maixner Ondřej (3) , Volkl František (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
90 12.1. 2019 Citroni : P.FC Zbloudilá Střela 2 : 1 (1:0)
GÓLY>>>Šabata Martin (1) , Fikejz Martin (1) |Novotný Lukáš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
89 12.1. 2019 F.K.Řetůvka : TISAKO TISOVÁ 0 : 11 (0:4)
GÓLY>>> - - - |Chleboun Jakub (3) , Kučera Martin (1) , Jirsák Tomáš (1) , Coufal Marek (2) , Řehák Michal (1) , Souček Jan (2) , Jeřábek Ondřej (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
88 12.1. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : Cheguavara Team 6 : 1 (2:1)
GÓLY>>>Benda Lukáš (4) , Škeřík Petr (1) , Hájek Jiří (1) |Kareš Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
87 12.1. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : TISAKO TISOVÁ 3 : 3 (3:3)
GÓLY>>>Benda Lukáš (1) , Lipavský Tomáš (1) , Škeřík Petr (1) |Coufal Marek (2) , Pražák Roman (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
86 12.1. 2019 F.K.Řetůvka : Cheguavara Team 6 : 1 (1:1)
GÓLY>>>Fikejz Václav (2) , Mikulecký Martin (2) , Šmejdíř Josef (1) , Šplíchal Jan (1) |Kareš Michal (1)
KARTY>>>  Jelínek Václav    | Petr Ivo   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
85 12.1. 2019 Zanzibar Lanškroun : AC Cuca Monga 5 : 9 (2:6)
GÓLY>>>Stasiowski Pavel (2) , Skalický Michal (1) , Bílý Aleš (1) , Doležal Ondřej (1) |Müller Patrik (4) , Křepela Radim (3) , Ezr Olda (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
84 12.1. 2019 AC Cuca Monga : FK Becherovka B 7 : 3 (2:3)
GÓLY>>>Flídr David (1) , Müller Patrik (1) , Křepela Radim (5) |Voleský Roman (2) , Pilgr Aleš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
83 12.1. 2019 Zanzibar Lanškroun : FC Gillotina Choceň 2 : 8 (1:3)
GÓLY>>>Marek Michal (1) , Kristek Josef (1) |Sklenář Michal (1) , Heger Vojtěch (1) , Seidenglanz Martin (1) , Kratochvíl David (4) , Sklenář David (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
82 12.1. 2019 Zanzibar Lanškroun : FK Becherovka B 6 : 3 (1:0)
GÓLY>>>vlastní (1) , Stasiowski Pavel (1) , Marek Michal (2) , Doležal Ondřej (1) , Kristek Josef (1) |Voleský Roman (1) , Kaplan Stanislav (1) , Stolín Jiří (1)
KARTY>>>| Voleský Roman   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
81 12.1. 2019 AC Cuca Monga : FC Gillotina Choceň 3 : 5 (3:2)
GÓLY>>>Křepela Radim (2) , Borek Matěj (1) |Heger Vojtěch (1) , Seidenglanz Martin (1) , Kratochvíl David (3)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 6 ( 16.12. 2018)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
80 16.12. 2018 Polib hrocha : Citroni 8 : 3 (4:2)
GÓLY>>>Jiráský Michal (1) , Zachař Jan (3) , Gerčák Jakub (2) , Černohorský Petr (2) |Jelínek Michal (1) , Rozlívka Michal (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
79 16.12. 2018 Citroni : BARbaři Vysoké Mýto 2 : 4 (1:0)
GÓLY>>>Fikejz Martin (1) , Vrabec Tomáš (1) |Valášek Vratislav (1) , Benda Lukáš (3)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
78 16.12. 2018 Polib hrocha : F.K.Řetůvka 7 : 3 (7:3)
GÓLY>>>Hrubý Vítězslav (3) , Gerčák Jakub (2) , Kulhánek Marcel (2) |Gerčák Libor (1) , Fikejz Václav (1) , Jelínek Václav (1)
KARTY>>>| Šplíchal Jan   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
77 16.12. 2018 Polib hrocha : BARbaři Vysoké Mýto 4 : 4 (2:1)
GÓLY>>>Jiráský Michal (1) , Hrubý Vítězslav (1) , Gerčák Jakub (2) |Valášek Vratislav (1) , Benda Lukáš (2) , Lipavský Tomáš (1)
KARTY>>>  Černohorský Petr    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
76 16.12. 2018 Citroni : F.K.Řetůvka 2 : 9 (0:3)
GÓLY>>>Vrabec Tomáš (2) |Fikejz Václav (3) , Mikulecký Martin (1) , Štarman Luděk (1) , Šmejdíř Josef (3) , Šplíchal Jan (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
75 16.12. 2018 P.FC Zbloudilá Střela : Zanzibar Lanškroun 0 : 12 (0:5)
GÓLY>>> - - - |Karlik Jan (2) , Marek Michal (3) , Ptáček František (5) , Kristek Josef (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
74 16.12. 2018 FC Lahev Myslivce : AC Cuca Monga 5 : 0 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
73 16.12. 2018 FC Lahev Myslivce : Zanzibar Lanškroun 3 : 6 (3:4)
GÓLY>>>vlastní (1) , Jedlička Tomáš (1) , Vaněk Miroslav (1) |Stasiowski Pavel (1) , Karlik Jan (2) , Skalický Michal (1) , Ptáček František (2)
KARTY>>>  Vidlička Marcel      Vaněk Miroslav    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
72 16.12. 2018 P.FC Zbloudilá Střela : AC Cuca Monga 5 : 0 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
71 16.12. 2018 FK Becherovka B : FC Gillotina Choceň 4 : 6 (1:1)
GÓLY>>>Kolář Daniel (1) , Pilgr Aleš (1) , Krása Martin (2) |Sklenář David (1) , Seidenglanz Martin (1) , Kratochvíl David (3) , Hermann Tomáš (1)
KARTY>>>| Chadima David   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
70 16.12. 2018 Cheguavara Team : FK Becherovka B 2 : 3 (1:1)
GÓLY>>>Skalický Dominik (1) , Kareš Michal (1) |Kolář David (2) , Motl Daniel (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
69 16.12. 2018 TISAKO TISOVÁ : FC Gillotina Choceň 1 : 5 (1:1)
GÓLY>>>Uher Daniel (1) |Kratochvíl David (3) , Heger Vojtěch (1) , Čechlovský Petr (1)
KARTY>>>  Kučera Martin       Coufal Marek    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
68 16.12. 2018 TISAKO TISOVÁ : FK Becherovka B 4 : 2 (2:0)
GÓLY>>>Kučera Martin (1) , Coufal Marek (1) , Uher Daniel (2) |Voleský Roman (1) , Krása Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
67 16.12. 2018 Cheguavara Team : FC Gillotina Choceň 3 : 10 (0:6)
GÓLY>>>vlastní (1) , Číž Matěj (1) , Vrána Michal (1) |Dušek Tomáš (1) , Šípal Marek (2) , Sklenář David (1) , Seidenglanz Martin (1) , Kratochvíl David (4) , Chadima David (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 5 ( 9.12. 2018)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
66 9.12. 2018 TISAKO TISOVÁ : Polib hrocha 6 : 1 (2:1)
GÓLY>>>Jirsák Tomáš (2) , Kučera Martin (1) , Jeřábek Ondřej (2) , Souček Jan (1) |Hrubý Vítězslav (1)
KARTY>>>  Coufal Marek    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
65 9.12. 2018 Cheguavara Team : Citroni 2 : 4 (1:2)
GÓLY>>>Vrána Michal (1) , Klazar Leoš (1) |Synek David (1) , Jelínek Michal (1) , Rozlívka Michal (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
64 9.12. 2018 Cheguavara Team : Polib hrocha 1 : 12 (0:4)
GÓLY>>>Kareš Michal (1) |vlastní (1) , Simon Jakub (1) , Zachař Jan (3) , Hrubý Vítězslav (3) , Houžvička Tomáš (1) , Bálek Martin (2) , Černohorský Petr (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
63 9.12. 2018 TISAKO TISOVÁ : Citroni 8 : 5 (5:7)
GÓLY>>>Jirsák Tomáš (2) , Kučera Filip (1) , Coufal Marek (1) , Jeřábek Ondřej (3) , Souček Jan (1) |Synek David (1) , Rozlívka Michal (3) , Vrabec Tomáš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
62 9.12. 2018 F.K.Řetůvka : BARbaři Vysoké Mýto 5 : 3 (3:1)
GÓLY>>>Fikejz Václav (1) , Mikulecký Martin (1) , Jelínek Tomáš (1) , Jelínek Václav (1) , Šmejdíř Josef (1) |Benda Lukáš (2) , Fišer David (1)
KARTY>>>  Šmejdíř Josef    | Lebeda Filip   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
61 9.12. 2018 Zanzibar Lanškroun : F.K.Řetůvka 5 : 6 (1:2)
GÓLY>>>Šenkýř Pavel (1) , Marek Michal (2) , Stasiowski Ondřej (1) , Doležal Ondřej (1) |vlastní (1) , Fikejz Václav (1) , Mikulecký Martin (2) , Štarman Luděk (2)
KARTY>>>| Jelínek Václav   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
60 9.12. 2018 AC Cuca Monga : BARbaři Vysoké Mýto 1 : 6 (0:2)
GÓLY>>>Ezr Olda (1) |Lebeda Filip (2) , Benda Lukáš (2) , Fišer David (1) , Škeřík Petr (1)
KARTY>>>  Ezr Michal      Klumpar Kryštof      Křepela Radim      Ezr Olda    | Benda Lukáš     Fišer David   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
59 9.12. 2018 AC Cuca Monga : F.K.Řetůvka 2 : 5 (0:1)
GÓLY>>>Ezr Olda (1) , Voleský Patrik (1) |Gerčák Libor (2) , Mikulecký Martin (1) , Štarman Luděk (1) , Ostřížek Jiří (1)
KARTY>>>  Ezr Michal    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
58 9.12. 2018 Zanzibar Lanškroun : BARbaři Vysoké Mýto 1 : 5 (1:5)
GÓLY>>>Doležal Ondřej (1) |Lebeda Filip (1) , Benda Lukáš (1) , Fišer David (2) , Hájek Jiří (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
57 9.12. 2018 FK Becherovka B : FC Lahev Myslivce 2 : 0 (0:0)
GÓLY>>>Provazník Radek (1) , Pilgr Aleš (1) | - - -
KARTY>>>  Krása Martin    | Vidlička Marcel   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
56 9.12. 2018 FC Gillotina Choceň : P.FC Zbloudilá Střela 4 : 6 (2:3)
GÓLY>>>Absolon Jakub (1) , Novotný Matouš (1) , Kratochvíl David (2) |Novotný Lukáš (1) , Beneš Jaroslav (3) , Vaněk Tomáš (2)
KARTY>>>  Andrle Michal    | Lajza Tomáš   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
55 9.12. 2018 FC Gillotina Choceň : FC Lahev Myslivce 5 : 0 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
54 9.12. 2018 FK Becherovka B : P.FC Zbloudilá Střela 3 : 2 (1:2)
GÓLY>>>Stolín Jiří (1) , Motl Daniel (2) |Lajza Tomáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 4 ( 2.12. 2018)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
53 2.12. 2018 FC Gillotina Choceň : Polib hrocha 3 : 3 (3:0)
GÓLY>>>Novotný Vladimír (1) , Novotný Matouš (2) |Jiráský Michal (2) , Gerčák Jakub (1)
KARTY>>>| Gerčák Jakub   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
52 2.12. 2018 FK Becherovka B : Citroni 0 : 8 (0:4)
GÓLY>>> - - - |Synek David (1) , Šabata Martin (1) , Viktorín Ondřej (2) , Rozlívka Michal (2) , Fikejz Martin (2)
KARTY>>>| Fikejz Lukáš     Vrabec Tomáš   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
51 2.12. 2018 FK Becherovka B : Polib hrocha 7 : 10 (4:2)
GÓLY>>>Kolář Daniel (1) , Kolář David (3) , Stolín Jiří (3) |Jiráský Michal (3) , Hrubý Vítězslav (3) , Gerčák Jakub (1) , Kulhánek Marcel (2) , Randa Michal (1)
KARTY>>>  Vencl Ivoš    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
50 2.12. 2018 FC Gillotina Choceň : Citroni 3 : 1 (2:0)
GÓLY>>>Seidenglanz Martin (1) , Kratochvíl David (1) , Sklenář Michal (1) |Šabata Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
49 2.12. 2018 P.FC Zbloudilá Střela : FC Lahev Myslivce 8 : 7 (4:3)
GÓLY>>>Hajn Daniel (1) , Fogl Bedřich (2) , Fogl Jan (1) , Skalický Petr (1) , Špinler Jan (1) , Beneš Jaroslav (2) |vlastní (1) , Čermák Jan (1) , Jedlička Tomáš (5)
KARTY>>>| Píro Lukáš    
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
48 2.12. 2018 P.FC Zbloudilá Střela : BARbaři Vysoké Mýto 3 : 2 (2:1)
GÓLY>>>Sloupenský David (1) , Pinkas Lukáš (1) , Lajza Tomáš (1) |Benda Lukáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
47 2.12. 2018 FC Lahev Myslivce : F.K.Řetůvka 9 : 11 (9:11)
GÓLY>>>Vít Chudý (1) , Vidlička Marcel (1) , Jedlička Tomáš (6) , Faltys Pavel (1) |Kopecký Adam (1) , Mikulecký Martin (3) , Karlík Tomáš (1) , Jelínek Václav (1) , Štarman Luděk (3) , Šmejdíř Josef (2)
KARTY>>>  Hudousek Josef     Vít Chudý     | Karlík Tomáš    Štarman Luděk   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
46 2.12. 2018 FC Lahev Myslivce : BARbaři Vysoké Mýto 2 : 11 (2:5)
GÓLY>>>Vidlička Marcel (1) , Jedlička Tomáš (1) |Motl David (1) , Benda Lukáš (3) , Fišer David (1) , Lipavský Tomáš (3) , Škeřík Petr (2) , Hájek Jiří (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
45 2.12. 2018 P.FC Zbloudilá Střela : F.K.Řetůvka 4 : 1 (2:0)
GÓLY>>>Hajn Daniel (1) , Sloupenský David (1) , Špinler Jan (1) , Novotný Lukáš (1) |Kopecký Adam (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
44 2.12. 2018 AC Cuca Monga : TISAKO TISOVÁ 5 : 2 (0:0)
GÓLY>>>Hustý Michal (2) , Foff Michal (2) , Voleský Patrik (1) |Kučera Martin (1) , Uher Daniel (1)
KARTY>>>  Foff Michal      Voleský Patrik    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
43 2.12. 2018 Zanzibar Lanškroun : Cheguavara Team 9 : 2 (2:0)
GÓLY>>>vlastní (1) , Jelínek Lukáš (1) , Bílý Aleš (2) , Skalický Michal (3) , Stasiowski Ondřej (1) , Ptáček František (1) |Kareš Martin (1) , Číž Matěj (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
42 2.12. 2018 Zanzibar Lanškroun : TISAKO TISOVÁ 6 : 8 (1:6)
GÓLY>>>Stasiowski Pavel (1) , Bílý Aleš (1) , Skalický Michal (1) , Ptáček František (2) , Doležal Ondřej (1) |Kučera Martin (1) , Uher Daniel (2) , Řehák Michal (1) , Jirsák Tomáš (4)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
41 2.12. 2018 AC Cuca Monga : Cheguavara Team 2 : 7 (1:3)
GÓLY>>>Flídr David (1) , Voleský Patrik (1) |Číž Matěj (2) , Kareš Michal (2) , Klazar Leoš (1) , Suk Martin (2)
KARTY>>>| Vrána Michal   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 3 ( 25.11. 2018)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
40 25.11. 2018 FK Becherovka B : BARbaři Vysoké Mýto 1 : 1 (0:0)
GÓLY>>>vlastní (1) |Fišer Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
39 25.11. 2018 FC Gillotina Choceň : F.K.Řetůvka 10 : 2 (3:1)
GÓLY>>>Andrle Michal (2) , Novotný Matouš (3) , Sklenář Michal (3) , Kratochvíl David (1) , Hermann Tomáš (1) |Gerčák Libor (1) , Šplíchal Jan (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
38 25.11. 2018 FK Becherovka B : F.K.Řetůvka 2 : 7 (1:5)
GÓLY>>>Krása Martin (1) , Stolín Jiří (1) |Gerčák Libor (1) , Jelínek Václav (1) , Mikulecký Martin (2) , Karlík Tomáš (2) , Štarman Luděk (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
37 25.11. 2018 FC Gillotina Choceň : BARbaři Vysoké Mýto 4 : 3 (3:0)
GÓLY>>>Kulhánek Lukáš (1) , Kratochvíl David (3) |Fišer Martin (1) , Benda Lukáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
36 25.11. 2018 Cheguavara Team : TISAKO TISOVÁ 8 : 8 (3:4)
GÓLY>>>Kareš Martin (1) , Vrána Michal (1) , Skalický Dominik (1) , Klazar Leoš (2) , Suk Martin (3) |Hlušička Miroslav (3) , Kučera Filip (2) , Uher Daniel (3)
KARTY>>>  Karpíšek David    | Hlušička Miroslav   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
35 25.11. 2018 TISAKO TISOVÁ : FC Lahev Myslivce 7 : 6 (3:5)
GÓLY>>>Kučera Filip (2) , Jeřábek Ondřej (1) , Souček Jan (2) , Řehák Michal (2) |Vidlička Marcel (3) , Kotyza Ondřej (1) , Jedlička Tomáš (2)
KARTY>>>  Hlušička Miroslav    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
34 25.11. 2018 Cheguavara Team : P.FC Zbloudilá Střela 0 : 8 (0:2)
GÓLY>>> - - - |Sloupenský David (1) , Novotný Lukáš (2) , Fogl Bedřich (1) , Brzybohatý Aleš (1) , Fogl Jan (1) , Pinkas Lukáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
33 25.11. 2018 TISAKO TISOVÁ : P.FC Zbloudilá Střela 0 : 6 (0:4)
GÓLY>>> - - - |Fogl Bedřich (1) , Skalický Petr (2) , Špinler Jan (1) , Kubiš Tomáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
32 25.11. 2018 Cheguavara Team : FC Lahev Myslivce 4 : 8 (2:3)
GÓLY>>>Číž Matěj (1) , Petružálek František (1) , Suk Martin (2) |Vidlička Marcel (2) , Kotyza Ondřej (1) , Martinec Josef (1) , Vaněk Miroslav (1) , Píro Lukáš (2) , Faltys Pavel (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
31 25.11. 2018 Zanzibar Lanškroun : Polib hrocha 4 : 15 (2:7)
GÓLY>>>Marek Michal (3) , Skalický Michal (1) |Jiráský Michal (3) , Zachař Jan (2) , Hrubý Vítězslav (4) , Gerčák Jakub (2) , Bálek Martin (2) , Černohorský Petr (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
30 25.11. 2018 AC Cuca Monga : Citroni 4 : 4 (1:2)
GÓLY>>>Křepela Radim (1) , Foff Michal (2) , Ezr Olda (1) |Synek David (1) , Šabata Martin (2) , Fikejz Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
29 25.11. 2018 Zanzibar Lanškroun : Citroni 4 : 7 (3:3)
GÓLY>>>Jelínek Lukáš (1) , Šenkýř Pavel (2) , Kristek Josef (1) |Baborák Jan (1) , Synek David (2) , Šabata Martin (1) , Viktorín Ondřej (1) , Šotka Martin (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
28 25.11. 2018 AC Cuca Monga : Polib hrocha 2 : 4 (1:3)
GÓLY>>>Křepela Radim (1) , Ezr Olda (1) |Jiráský Michal (2) , Gerčák Jakub (1) , Černohorský Petr (1)
KARTY>>>  Klumpar Kryštof    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Kolo 2 ( 17.11. 2018)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
27 17.11. 2018 FC Lahev Myslivce : Citroni 8 : 6 (5:2)
GÓLY>>>Vidlička Marcel (1) , Michálek Tomáš (1) , Jedlička Tomáš (4) , Maixner Ondřej (1) , Píro Lukáš (1) |Viktorín Ondřej (1) , Fikejz Lukáš (2) , Fikejz Martin (2) , Vrabec Tomáš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
26 17.11. 2018 P.FC Zbloudilá Střela : Polib hrocha 3 : 13 (1:7)
GÓLY>>>Fogl Bedřich (1) , Vaněk Tomáš (1) , Lajza Tomáš (1) |vlastní (1) , Jiráský Michal (3) , Kulhánek Marcel (1) , Konárek Jiří (1) , Gerčák Jakub (3) , Bálek Martin (3) , Černohorský Petr (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
25 17.11. 2018 FC Lahev Myslivce : Polib hrocha 1 : 10 (0:4)
GÓLY>>>Jedlička Tomáš (1) |Jiráský Michal (3) , Kulhánek Marcel (1) , Houžvička Tomáš (2) , Gerčák Jakub (4)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
24 17.11. 2018 P.FC Zbloudilá Střela : Citroni 2 : 6 (1:4)
GÓLY>>>Novotný Lukáš (1) , Kubiš Tomáš (1) |Fikejz Lukáš (2) , Fikejz Martin (3) , Vrabec Tomáš (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
23 17.11. 2018 TISAKO TISOVÁ : F.K.Řetůvka 1 : 18 (0:9)
GÓLY>>>Kučera Filip (1) |Gerčák Libor (1) , Jelínek Václav (1) , Mikulecký Martin (2) , Ostřížek Jiří (7) , Štarman Luděk (3) , Šmejdíř Josef (3) , Šplíchal Jan (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
22 17.11. 2018 Cheguavara Team : BARbaři Vysoké Mýto 1 : 4 (0:2)
GÓLY>>>Suk Martin (1) |Fišer David (1) , Habrman Jakub (2) , Škeřík Petr (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
21 17.11. 2018 TISAKO TISOVÁ : BARbaři Vysoké Mýto 3 : 7 (1:7)
GÓLY>>>Kříž Martin (1) , Uher Daniel (2) |Jagob Tomáš (1) , Motl David (2) , Fišer David (1) , Lipavský Tomáš (1) , Habrman Jakub (1) , Škeřík Petr (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
20 17.11. 2018 Cheguavara Team : F.K.Řetůvka 4 : 3 (2:1)
GÓLY>>>Vrána Michal (1) , Kareš Michal (1) , Suk Martin (2) |Jelínek Václav (1) , Mikulecký Martin (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
19 17.11. 2018 AC Cuca Monga : Zanzibar Lanškroun 10 : 3 (3:1)
GÓLY>>>Vencl Daniel (2) , Hustý Michal (1) , Foff Michal (4) , Voleský Patrik (1) , Habrman Vojtěch (2) |Jelínek Lukáš (1) , Stasiowski Pavel (1) , Skalický Michal (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
18 17.11. 2018 FK Becherovka B : Zanzibar Lanškroun 6 : 2 (1:2)
GÓLY>>>Matěj Popelka (2) , Krása Martin (1) , Kolář Daniel (1) , Motl Daniel (2) |Kristek Josef (1) , Skalický Michal (1)
KARTY>>>| Skalický Michal   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
17 17.11. 2018 FK Becherovka B : AC Cuca Monga 3 : 5 (3:5)
GÓLY>>>Pilgr Aleš (2) , Kolář David (1) |Vencl Daniel (1) , Foff Michal (1) , Voleský Patrik (1) , Borek Matěj (1) , Habrman Vojtěch (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
16 17.11. 2018 FC Gillotina Choceň : Zanzibar Lanškroun 3 : 2 (1:1)
GÓLY>>>Sklenář Michal (1) , Novotný Vladimír (1) , Sklenář David (1) |Kristek Josef (1) , Skalický Michal (1)
KARTY>>>| Skalický Michal   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
15 17.11. 2018 FK Becherovka B : TISAKO TISOVÁ 4 : 3 (1:2)
GÓLY>>>Krása Martin (2) , Kolář Daniel (1) , Kolář David (1) |Uher Daniel (3)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
14 17.11. 2018 FC Gillotina Choceň : AC Cuca Monga 3 : 5 (1:1)
GÓLY>>>Novotný Vladimír (2) , Kratochvíl David (1) |Vencl Daniel (1) , Voleský Patrik (2) , Borek Matěj (2)
KARTY>>>| Vencl Daniel     Habrman Vojtěch   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
13 17.11. 2018 FC Gillotina Choceň : TISAKO TISOVÁ 8 : 2 (1:1)
GÓLY>>>Sklenář Michal (1) , Heger Vojtěch (1) , Novotný Vladimír (1) , Kratochvíl David (5) |Uher Daniel (2)
KARTY>>>  Novotný Vladimír       Kratochvíl David    | Šplíchal Martin   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
Kolo 1 ( 10.11. 2018)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
12 10.11. 2018 Citroni : Polib hrocha 5 : 8 (1:2)
GÓLY>>>Jelínek Michal (2) , Rozlívka Michal (1) , Vrabec Tomáš (2) |Jiráský Michal (3) , Hrubý Vítězslav (1) , Forgáč Ondřej (2) , Gerčák Jakub (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
11 10.11. 2018 BARbaři Vysoké Mýto : Citroni 2 : 4 (0:2)
GÓLY>>>Lebeda Filip (1) , Motl David (1) |Jelínek Michal (1) , Fikejz Martin (1) , Viktorín Ondřej (1) , Vrabec Tomáš (1)
KARTY>>>  Jagob Tomáš      Hájek Jiří    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
10 10.11. 2018 F.K.Řetůvka : Polib hrocha 2 : 15 (1:8)
GÓLY>>>vlastní (1) , Štarman Luděk (1) |Jiráský Michal (5) , Konárek Jiří (1) , Hrubý Vítězslav (1) , Gerčák Jakub (3) , Zachař Jan (5)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
9 10.11. 2018 BARbaři Vysoké Mýto : Polib hrocha 2 : 2 (0:1)
GÓLY>>>Motl David (1) , Lipavský Tomáš (1) |Gerčák Jakub (1) , Randa Michal (1)
KARTY>>>| Konárek Jiří   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
8 10.11. 2018 F.K.Řetůvka : Citroni 4 : 7 (2:3)
GÓLY>>>Jelínek Václav (1) , Mikulecký Martin (1) , Štarman Luděk (2) |Synek David (1) , Šotka Martin (1) , Rozlívka Michal (3) , Vrabec Tomáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
7 10.11. 2018 Zanzibar Lanškroun : P.FC Zbloudilá Střela 4 : 8 (1:6)
GÓLY>>>Šenkýř Pavel (1) , Doležal Ondřej (1) , Bílý Aleš (1) , Skalický Michal (1) |vlastní (2) , Sloupenský David (1) , Novotný Lukáš (2) , Brzybohatý Aleš (1) , Vaněk Tomáš (2)
KARTY>>>  Bílý Aleš    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
6 10.11. 2018 AC Cuca Monga : FC Lahev Myslivce 8 : 4 (4:0)
GÓLY>>>Müller Patrik (1) , Hustý Michal (1) , Foff Michal (4) , Habrman Vojtěch (2) |vlastní (1) , Kotyza Ondřej (1) , Šponar David (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
5 10.11. 2018 Zanzibar Lanškroun : FC Lahev Myslivce 4 : 2 (3:0)
GÓLY>>>Šenkýř Pavel (1) , Doležal Ondřej (1) , Stasiowski Pavel (1) , Marek Michal (1) |Martinec Josef (1) , Blažek Jakub (1)
KARTY>>>  Bílý Aleš      Marek Michal    | Hudousek Josef     Vidlička Marcel   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
4 10.11. 2018 AC Cuca Monga : P.FC Zbloudilá Střela 6 : 5 (4:2)
GÓLY>>>Müller Patrik (1) , Hustý Michal (1) , Foff Michal (1) , Habrman Vojtěch (3) |Hajn Daniel (1) , Fogl Jan (1) , Brzybohatý Aleš (1) , Lajza Tomáš (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
3 10.11. 2018 FC Gillotina Choceň : FK Becherovka B 9 : 1 (4:1)
GÓLY>>>Hermann Tomáš (3) , Seidenglanz Martin (1) , Kratochvíl David (3) , Novotný Matouš (2) |Stolín Jiří (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
2 10.11. 2018 FK Becherovka B : Cheguavara Team 7 : 4 (4:1)
GÓLY>>>Štika Josef (1) , Matěj Popelka (2) , Krása Martin (2) , Stolín Jiří (1) , Vencl Ivoš (1) |Vrána Michal (1) , Skalický Dominik (1) , Kareš Michal (1) , Suk Martin (1)
KARTY>>>  Vencl Ivoš    | Kareš Martin   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
1 10.11. 2018 FC Gillotina Choceň : Cheguavara Team 11 : 0 (5:0)
GÓLY>>>Homolka Martin (1) , Kulhánek Lukáš (1) , Heger Vojtěch (1) , Seidenglanz Martin (3) , Kratochvíl David (4) , Sklenář David (1) | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Dnes je 19.2.2019
svátek má Patrik


Tabulka pořadí CHOML 2018

Mužstvo B Z
1. Polib hrocha 57 22
2. FC Gillotina Choceň 51 22
3. Citroni 38 22
4. AC Cuca Monga 37 22
5. F.K.Řetůvka 33 22
6. BARbaři Vysoké Mýto 33 22
7. FK Becherovka B 31 22
8. P.FC Zbloudilá Střela 31 22
9. TISAKO TISOVÁ 27 22
10. Zanzibar Lanškroun 24 22
11. FC Lahev Myslivce 16 22
12. Cheguavara Team 7 22

Minulé kolo - 10. (2.2.2019)

domácí : hosté Skóre
P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7
FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6
P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12
FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8
BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5
F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5
BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13
F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4
BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12
Citroni : Cheguavara Team 8 : 3
Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5
Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0
Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0

Následuje PlayOff 2018 (9.2.2019)

časdomácí :hosté
9:00 Citroni : FK Becherovka B
9:50 AC Cuca Monga : BARbaři Vysoké Mýto
10:40 FC Gillotina Choceň : P.FC Zbloudilá Střela
11:30 Polib hrocha : Zanzibar Lanškroun
12:20 vítěz Čtvrtfinále 1 : vítěz Čtvrtfinále 3
13:10 vítěz Čtvrtfinále 2 : vítěz Čtvrtfinále 4
14:05 poražený Semifinále 1 : poražený Semifinále 2
15:00 vítěz Semifinále 1 : vítěz Semifinále 2

Výpis zápasů pro mužstvo


Výběr kola

©2014 CHOML & SMHard , Všechna práva vyhrazena