Výsledky 10. kola, ročník 2018


Kolo 10 ( 2.2. 2019)
IDZ Datum domácí : hosté Skóre (pol)
132 2.2. 2019 Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
131 2.2. 2019 Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0 (0:0)
GÓLY>>> - - - | - - -
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
130 2.2. 2019 Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5 (9:4)
GÓLY>>>Simon Jakub (1) , Jiráský Michal (8) , Gerčák Jakub (9) , Černohorský Petr (1) |Vrána Michal (1) , Petran Jan (3) , Suk Martin (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
129 2.2. 2019 Citroni : Cheguavara Team 8 : 3 (3:2)
GÓLY>>>Jelínek Michal (1) , Šabata Martin (3) , Viktorín Ondřej (2) , Fikejz Martin (1) , Vrabec Tomáš (1) |Číž Matěj (1) , Vrána Michal (1) , Skalický Dominik (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
128 2.2. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12 (0:8)
GÓLY>>>Šimberský Vojtěch (1) , Fišer David (2) |vlastní (1) , Fikejz Václav (1) , Jelínek Václav (3) , Mikulecký Martin (2) , Karlík Tomáš (1) , Gerčák Libor (1) , Šplíchal Jan (2) , Šmejdíř Josef (1)
KARTY>>>| Fikejz Václav   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
127 2.2. 2019 F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4 (1:2)
GÓLY>>>vlastní (1) , Fikejz Václav (1) , Jelínek Václav (1) , Mikulecký Martin (1) , Gerčák Libor (1) |Šenkýř Pavel (1) , Skalický Daniel (1) , Smrkal David (2)
KARTY>>>  Mikulecký Martin      Šmejdíř Josef    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
126 2.2. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13 (0:8)
GÓLY>>>Bělohlávek Michal (2) , Habrman Jakub (1) |Motl Michal (2) , Flídr David (2) , Vencl Daniel (2) , Müller Patrik (1) , Hustý Michal (2) , Křepela Radim (4)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
125 2.2. 2019 F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5 (3:3)
GÓLY>>>Fikejz Václav (1) , Jelínek Václav (1) , Schneider Martin (1) , Gerčák Libor (1) |vlastní (1) , Müller Patrik (2) , Ezr Olda (2)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
124 2.2. 2019 BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5 (0:2)
GÓLY>>>Fišer David (1) |Skalický Michal (2) , Šenkýř Pavel (1) , Skalický Daniel (1) , Smrkal David (1)
KARTY>>>  Jagob Tomáš      Lipavský Tomáš    | Skalický Michal     Smrkal David   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
123 2.2. 2019 FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8 (3:5)
GÓLY>>>Michálek Tomáš (2) , Šponar David (1) |Vaňous Jaroslav (1) , Stolín Jiří (4) , Vencl Ivoš (1) , Kolář David (2)
KARTY>>>  Michálek Tomáš    |
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
122 2.2. 2019 P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12 (1:7)
GÓLY>>>Kubiš Tomáš (1) , Vaněk Tomáš (1) |Novotný Vladimír (3) , Kratochvíl David (5) , Bárta Tomáš (1) , Čechlovský Petr (2) , Svoboda Jan (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
121 2.2. 2019 FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6 (1:2)
GÓLY>>>vlastní (1) , Šponar David (1) |Sklenář David (1) , Sklenář Michal (1) , Kratochvíl David (2) , Čechlovský Petr (1) , Svoboda Jan (1)
<<< Zobrazit zápis utkání >>>
120 2.2. 2019 P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7 (2:1)
GÓLY>>>Hajn Daniel (1) , Janoušek Martin (1) , Vaněk Tomáš (2) , Brzybohatý Aleš (1) |Vaňous Jaroslav (3) , Krása Martin (1) , Stolín Jiří (1) , Vencl Ivoš (1) , Kolář David (1)
KARTY>>>| Kolář David   
<<< Zobrazit zápis utkání >>>

Dnes je 19.2.2019
svátek má Patrik


Tabulka pořadí CHOML 2018

Mužstvo B Z
1. Polib hrocha 57 22
2. FC Gillotina Choceň 51 22
3. Citroni 38 22
4. AC Cuca Monga 37 22
5. F.K.Řetůvka 33 22
6. BARbaři Vysoké Mýto 33 22
7. FK Becherovka B 31 22
8. P.FC Zbloudilá Střela 31 22
9. TISAKO TISOVÁ 27 22
10. Zanzibar Lanškroun 24 22
11. FC Lahev Myslivce 16 22
12. Cheguavara Team 7 22

Minulé kolo - 10. (2.2.2019)

domácí : hosté Skóre
P.FC Zbloudilá Střela : FK Becherovka B 5 : 7
FC Lahev Myslivce : FC Gillotina Choceň 2 : 6
P.FC Zbloudilá Střela : FC Gillotina Choceň 2 : 12
FC Lahev Myslivce : FK Becherovka B 3 : 8
BARbaři Vysoké Mýto : Zanzibar Lanškroun 1 : 5
F.K.Řetůvka : AC Cuca Monga 4 : 5
BARbaři Vysoké Mýto : AC Cuca Monga 3 : 13
F.K.Řetůvka : Zanzibar Lanškroun 5 : 4
BARbaři Vysoké Mýto : F.K.Řetůvka 3 : 12
Citroni : Cheguavara Team 8 : 3
Polib hrocha : Cheguavara Team 19 : 5
Citroni : TISAKO TISOVÁ 5 : 0
Polib hrocha : TISAKO TISOVÁ 5 : 0

Následuje PlayOff 2018 (9.2.2019)

časdomácí :hosté
9:00 Citroni : FK Becherovka B
9:50 AC Cuca Monga : BARbaři Vysoké Mýto
10:40 FC Gillotina Choceň : P.FC Zbloudilá Střela
11:30 Polib hrocha : Zanzibar Lanškroun
12:20 vítěz Čtvrtfinále 1 : vítěz Čtvrtfinále 3
13:10 vítěz Čtvrtfinále 2 : vítěz Čtvrtfinále 4
14:05 poražený Semifinále 1 : poražený Semifinále 2
15:00 vítěz Semifinále 1 : vítěz Semifinále 2

Výpis zápasů pro mužstvo


Výběr kola

©2014 CHOML & SMHard , Všechna práva vyhrazena